3314J-2-204E
Numer produktu DigiKey
3314J-2-204ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3314J-2-204ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3314J-2-204EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314J-2-204E
Opis
TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3314J-2-204E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
200 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,177" x 0,177" pow. czołowa (4,50mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%