3314J-1-104E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3314J-1-104E |
Opis | TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3314J-1-104E Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Producent Bourns Inc. | Liczba obrotów 1.0 |
Seria | Typ regulacji Regulacja górna |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Materiał rezystancyjny Cermet |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezystancja 100 kOhms | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Moc (W) 0,25W, 1/4W | Rozmiar / wymiar Kwadratowe - 0,177" x 0,177" pow. czołowa (4,50mm x 4,50mm) |
Tolerancja ±20% | Bazowy numer produktu |