3314J-1-103G
Numer produktu DigiKey
118-3314J-1-103GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3314J-1-103GCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3314J-1-103GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314J-1-103G
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3314J-1-103G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,177" x 0,177" pow. czołowa (4,50mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%