3314G-1-105E
Numer produktu DigiKey
3314G-105ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3314G-105ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3314G-105EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314G-1-105E
Opis
TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3314G-1-105E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
1 MOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,177" x 0,177" pow. czołowa (4,50mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%