3313J-1-102E
Numer produktu DigiKey
3313J-102ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3313J-102ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3313J-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3313J-1-102E
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3313J-1-102E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowawa 0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm)
Tolerancja
±20%