3312J-1-105E
Numer produktu DigiKey
3312J-1-105ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3312J-1-105ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3312J-1-105EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3312J-1-105E
Opis
TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,1W, 1/10W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3312J-1-105E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
1 MOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,110" x 0,098" (2,80mm x 2,50mm)
Tolerancja
±20%