3310Y-125-103L
3310Y-125-103L
3310Y-125-103L
Numer produktu DigiKey
3310Y-125-103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3310Y-125-103L
Opis
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Modele EDA/CAD
3310Y-125-103L Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Obrót
300°
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Rezystancja (omy)
10k
Styl zakończenia
Wtyki PC
Tolerancja
±20%
Typ aktuatora
Spłaszczony
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Długość aktuatora
0,220" (5,59mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Funkcje
Szczelne
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)