3310Y-011-103L
Numer produktu DigiKey
3310Y-011-103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3310Y-011-103L
Opis
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Modele EDA/CAD
3310Y-011-103L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Typ mocowania
Montaż panelowy
Funkcje
Szczelne
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)