3310H-003-104L
Numer produktu DigiKey
3310H-003-104L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3310H-003-104L
Opis
POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3310H-003-104L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
100k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,500" (12,70mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Obrotowe, SPST
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Funkcje
Szczelne
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,384" x 0,375" (9,75mm x 9,53mm)