3310C-101-103L
3310C-101-103L
3310C-101-103L
Numer produktu DigiKey
3310C-101-103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3310C-101-103L
Opis
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,25W, 1/4W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3310C-101-103L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,500" (12,70mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Funkcje
Szczelne
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)