3299Z-1-204LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 298
Arkusz danych
W magazynie: 0
200 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3299Z-1-204LF
Numer produktu DigiKey
3299Z-204LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3299Z-1-204LF
Opis
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3299Z-1-204LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
200 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,240" (10,03mm x 6,10mm)
Tolerancja
±10%