3299X-1-504LF
Numer produktu DigiKey
3299X-504LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3299X-1-504LF
Opis
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
500 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3299X-1-504LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
500 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,240" (10,03mm x 6,10mm)
Tolerancja
±10%