3299W-1-254LF
Numer produktu DigiKey
3299W-254LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3299W-1-254LF
Opis
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
250 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3299W-1-254LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
250 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,240" (9,53mm x 6,10mm)
Tolerancja
±10%