3296X-1-254 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 19
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
250 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3296X-1-254
Numer produktu DigiKey
3296X-254-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296X-1-254
Opis
TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3296X-1-254 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
250 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%