3296X-1-103 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 5 930
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 99
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 1 086
Similar
W magazynie: 75
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3296X-1-103
Numer produktu DigiKey
3296X-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296X-1-103
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3296X-1-103 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%