3296X-1-100LF
Numer produktu DigiKey
3296X-100LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296X-1-100LF
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3296X-1-100LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
25.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,395" x 0,190" (10,03mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%