3296W-1-502RLF
Numer produktu DigiKey
118-3296W-1-502RLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3296W-1-502RLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-502RLF
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3296W-1-502RLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%