3296W-1-500LF
Numer produktu DigiKey
3296W-500LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-500LF
Opis
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3296W-1-500LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
50 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%