3296W-1-203LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 5 060
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 4 235
Arkusz danych
Nidec Components
20 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3296W-1-203LF
Numer produktu DigiKey
3296W-203LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-203LF
Opis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3296W-1-203LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%