3296W-1-105LF
Numer produktu DigiKey
3296W-105LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3296W-1-105LF
Opis
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3296W-1-105LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
1 MOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,190" (9,53mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%