3290H-1-103
Numer produktu DigiKey
3290H-1-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3290H-1-103
Opis
TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 1W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Uzwojenie 25.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3290H-1-103 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
25.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,375" x 0,150" (9,53mm x 3,81mm)
Tolerancja
±5%