3269X-1-201GLF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
W magazynie: 448
W magazynie: 58
Similar
Nidec Components
200 Ohms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3269X-1-201GLF
Numer produktu DigiKey
118-3269X-1-201GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3269X-1-201GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3269X-1-201GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3269X-1-201GLF
Opis
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3269X-1-201GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja
200 Ohms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%