3269X-1-101LF
Numer produktu DigiKey
3269X-1-101LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3269X-1-101LF
Opis
TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3269X-1-101LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
100 Ohms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%