3269W-1-500GLF
Numer produktu DigiKey
118-3269W-1-500GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3269W-1-500GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3269W-1-500GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3269W-1-500GLF
Opis
TRIMMER 50 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Szczegółowy opis
50 Ohms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3269W-1-500GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
50 Ohms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%