3269W-1-253GLF
Numer produktu DigiKey
118-3269W-1-253GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-3269W-1-253GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-3269W-1-253GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3269W-1-253GLF
Opis
TRIMMER 25K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3269W-1-253GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja
25 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%