3266Z-1-104LF
Numer produktu DigiKey
3266Z-1-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266Z-1-104LF
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3266Z-1-104LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%