3266Y-1-104RLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 2 902
Arkusz danych
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3266Y-1-104RLF
Numer produktu DigiKey
3266Y-1-104RLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3266Y-1-104RLF
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3266Y-1-104RLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%