3266X-1-102LF
Numer produktu DigiKey
3266X-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266X-1-102LF
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3266X-1-102LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
1 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%