3266P-1-504LF
Numer produktu DigiKey
3266P-1-504LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266P-1-504LF
Opis
TRIMMER 500K OHM 0.25W PC PIN
Szczegółowy opis
500 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3266P-1-504LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
500 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,174" (6,35mm x 4,42mm)
Tolerancja
±10%