3262X-1-503 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 11 538
Arkusz danych
50 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3262X-1-503
Numer produktu DigiKey
3262X-503-ND
Producent
Numer produktu producenta
3262X-1-503
Opis
TRIMMER 50KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3262X-1-503 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%