3262X-1-104LF
Numer produktu DigiKey
3262X-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3262X-1-104LF
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3262X-1-104LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%