3262W-1-104
Numer produktu DigiKey
3262W-104-ND
Producent
Numer produktu producenta
3262W-1-104
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3262W-1-104 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,170" (6,35mm x 4,32mm)
Tolerancja
±10%