3224X-1-103E
Numer produktu DigiKey
3224X-1-103ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3224X-1-103ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3224X-1-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3224X-1-103E
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3224X-1-103E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%