3223W-1-504 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 353
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nidec Components
W magazynie: 0
500 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3223W-1-504
Numer produktu DigiKey
3223W-1-504-ND
Producent
Numer produktu producenta
3223W-1-504
Opis
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3223W-1-504 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
500 kOhms
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerancja
±20%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3223W-1-504EBourns Inc.3533223W-1-504ECT-ND14,11000 złOdpowiednik parametryczny