3223W-1-501
Numer produktu DigiKey
3223W-1-501-ND
Producent
Numer produktu producenta
3223W-1-501
Opis
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
500 Ohms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3223W-1-501 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerancja
±20%