3223G-1-103E
Numer produktu DigiKey
3223G-1-103ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3223G-1-103ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3223G-1-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3223G-1-103E
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.125W GW SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3223G-1-103E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,125" (3,90mm x 3,18mm)
Tolerancja
±20%