3059Y-1-500LF
Numer produktu DigiKey
3059Y-1-500LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3059Y-1-500LF
Opis
TRIMMER 50 OHM 1W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
50 Ohms 1W Wtyki PC Montaż na podstawie montażowej Potencjometr dostrojczy Cermet 22.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3059Y-1-500LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Rezystancja
50 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,315" x 0,190" (8,00mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%