3059L-1-104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 34
Arkusz danych
100 kOhms 1W Odprowadzenia przewodów Montaż na podstawie montażowej Potencjometr dostrojczy Cermet 22.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3059L-1-104
Numer produktu DigiKey
3059L-1-104-ND
Producent
Numer produktu producenta
3059L-1-104
Opis
TRIMMER 100K OHM 1W WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3059L-1-104 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
22.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,315" x 0,190" (8,00mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%