3046L-3-502
Numer produktu DigiKey
3046L-3-502-ND
Producent
Numer produktu producenta
3046L-3-502
Opis
SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Czujnik Położenie liniowe Okrągły wał Odprowadzenia przewodów
Kategoria
Liniowość
±5%
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja
5 kOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja rezystancji
±20%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Do pomiaru
Położenie liniowe
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Technologia
Rezystywne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Zakres liniowy
0 - 8,89mm (0 - 0,35")