3046L-2-503
Numer produktu DigiKey
3046L-2-503-ND
Producent
Numer produktu producenta
3046L-2-503
Opis
SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Czujnik Położenie liniowe Okrągły wał Odprowadzenia przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3046L-2-503 Modele
Kategoria
Liniowość
±5%
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja
50 kOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja rezystancji
±20%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Do pomiaru
Położenie liniowe
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Technologia
Rezystywne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Zakres liniowy
0 - 6,35mm (0 - 0,25")