3006Y-1-502LF
Numer produktu DigiKey
3006Y-502LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3006Y-1-502LF
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 15.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3006Y-1-502LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,190" (6,35mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%