3006P-1-103ZLF
Numer produktu DigiKey
3006P-1-103ZLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3006P-1-103ZLF
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Montaż panelowy, otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 15.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3006P-1-103ZLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,190" (6,35mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%