2100LL-180-V-RC
Numer produktu DigiKey
2100LL-180-V-RC-ND
Producent
Numer produktu producenta
2100LL-180-V-RC
Opis
FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Ekranowany Toroidalny Cewka indukcyjna 10.1 A Maks. 7mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2100LL-180-V-RC Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,860" x 0,450" (21,84mm x 11,43mm) (śr. x szer.)
Tolerancja
±15%