1120-1R0M-RC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 11.4 A Maks. 3mOhm Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1120-1R0M-RC
Numer produktu DigiKey
1120-1R0M-RC-ND
Producent
Numer produktu producenta
1120-1R0M-RC
Opis
FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1120-1R0M-RC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,810" (20,57mm)
Indukcyjność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)
Tolerancja
±20%