1.5SMC82A-Q jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
146,9V Zacisk 67,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC82A-Q
Numer produktu DigiKey
118-1.5SMC82A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC82A-Q
Opis
TVS DIODE 70.1VWM DO214AB SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
67,5A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70,1V
Napięcie - przebicia (min.)
77,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
146,9V