1.5SMBJ64A-H
Numer produktu DigiKey
118-1.5SMBJ64A-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMBJ64A-H
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
103V Zacisk 14,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V