Ilustracja dla R50YLW-V-0025 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R50YLW-V-0025
Numer produktu DigiKey
492-R50YLW-V-0025-ND
Producent
Numer produktu producenta
R50YLW-V-0025
Opis
LED YELLOW CLEAR T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 592nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 4-DIP (0,200", 5,08mm)
Kategoria
Rozmiar soczewki
5,31mm x 4,50mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Opakowanie
Rurka
Prąd - próby
50mA
Status części
Aktywny
Kąt widzenia
25°
Kolor
Typ mocowania
Konfiguracja
Niezależne
Długość fali - dominująca
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
4-DIP (0,200", 5,08mm)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
7,60mm x 7,60mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
6,95mm