Ilustracja dla PM53-KNYGW12.0 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PM53-KNYGW12.0
Numer produktu DigiKey
PM53-KNYGW12.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM53-KNYGW12.0
Opis
LED PNL IND GRN/YLW 9.10MM LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, żółte 120° 2,1V zielone, 2V żółte 20mA zielone, 20mA żółte Odprowadzenia przewodów - 12" (304,80mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM53-KNYGW12.0 Modele
Kategoria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Producent
Bivar Inc.
Wymiary wycięcia w tablicy
0,41" (10,41mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
Śr. 9,10mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
12mcd zielone, 11mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, żółte
Długość fali - szczytowa
568nm zielone, 590nm żółte
Parametry znamionowe
~/=
Kąt widzenia
120°
Napięcie
2,1V zielone, 2V żółte
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 12" (304,80mm)
Prąd
20mA zielone, 20mA żółte