PM4-D2031-10.00
Numer produktu DigiKey
492-1619-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM4-D2031-10.00
Opis
FLEX LIGHT PIPE INDICATOR 10"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Włókno światłowodowe Pojedynczy Przezroczyste Elastyczny 10" (254mm) - światłowód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM4-D2031-10.00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Konfiguracja
Pojedynczy
Producent
Bivar Inc.
Typ
Elastyczny 10" (254mm) - światłowód
Seria
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
4,2mm