PM3-P1522-10.00
Numer produktu DigiKey
492-1595-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM3-P1522-10.00
Opis
PANEL MOUNT INDICATORS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Włókno światłowodowe Pojedynczy Przezroczyste Elastyczny 10" (254mm) - światłowód
Kategoria
Konfiguracja
Pojedynczy
Producent
Bivar Inc.
Typ
Elastyczny 10" (254mm) - światłowód
Seria
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
8,4mm